هفت روز – خرید پستی » » گردنبند بارسلونا
امروز : شنبه, فروردین ۳۰م, ۱۳۹۳ | | تعداد محصولات فروشگاه: 366

گردنبند بارسلوناشما میتوانید در فرم ثبت سفارش نوع ارسال را با توجه به نیاز خود تعیین کنید . پیشنهاد ما ارسال سفارشی است .
پست سفارشی
زمان رسیدن کالا با ارسال سفارشی بین 5 تا 7 روز کاری خواهد بود ولی هزینه ان نصف پیشتاز است .
پست پیشتاز
زمان رسیدن کالا با ارسال پیشتاز بین 2 تا 5 روز کاری خواهد بود ولی هزینه ان نسبت به سفارشی بیشتر است .
قیمت : 68000 ریال
خرید پستی

یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا شما هم از این مدل گردنبند خوشتان خواهد امد پرداخت وجه بعد از دریافت کالا درب منزل  قیمت : ۶۸۰۰ تومان

یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید

13324443311 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )

تقدیم به تمام هواداران بارسا

شما هم از این مدل گردنبند خوشتان خواهد امد

13324443551 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )

پرداخت وجه بعد از دریافت کالا درب منزل 

قیمت : ۶۸۰۰ تومان

13276611911 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )

 تاریخچه اف سی بارسلونا

 در تاریخ ۲۹ نوامبر ۱۸۹۹، هانس گمپر به همراه یازده نفر از مشتاقان فوتبال، ورزشی که در این قسمت از دنیا هنوز تا حد زیادی ناشناخته بود، باشگاه فوتبال اف سی بارسلونا را تاسیس کرد.او هرگز نمی توانست عظمتی را که ابتکارش به آن تبدیل خواهد شد، تصور کند.اف سی بارسلونا در طی تاریخچه بیش از صدسالش، به طور ویژه ای در هر محیطی رشد کرده و به چیزی به مراتب فراتراز یک باشگاه تبدیل شده است تا شعار «فراتر از یک باشگاه» بارسا را به واقعیت تبدیل کند.بارسا برای میلیون ها نفر در سراسر دنیا، به سمبلی برای هویتشان، نه تنها در زمینه ورزش، بلکه در محدوده جامعه، سیاست و رسوم، تبدیل شده است.در طول سخت ترین دوره های زمانی، بارسا معیاری به عنوان مظهر کاتالونیا و اشتیاق مردم کاتالان برای آزادی بود.سمبلی که تا امروز به سمت رابطه نزدیک تر با ویژگی باشگاه و اعضای آن پیش رفته است.بارسا درون بافت اسپانیا به عنوان یک باشگاه آزاد و دموکراتیک دیده می شود.و در سراسر دنیا با اهداف دوستانه به ویژه در مورد کودکان، به وسیله ی توافق برای حمایت از یونیسف، شناخته شده است.در طی یک قرن کامل، اف سی بارسلونا از میان لحظات افتخار و رنج عبور کرده است.دوره هایی از درخشش و دوره هایی دیگر توام با موفقیت کمتر، پیروزی های حماسه آفرین و مغلوب شدن های همراه با فروتنی؛ اما تمام این لحظه های مختلف کمک کرده اند تا هویت باشگاهی را مشخص کنند.که در راستای طبیعت منحصر به فردش، در جهان بی همتا به شمار می آید.به دلیل وجود پیشینه بیشتر از صد سال، طبیعتا دوره های زیاد و گوناگونی در هر دو زمینه ورزشی و اجتماعی، وجود داشته است. در سال های آغازین تاسیس باشگاه (۱۸۹۹-۱۹۲۲)، تا ساخت ورزشگاه لس کرتس، بارسا باشگاهی به شمار می رفت که باید خود را از تمام تیم های دیگر در بارسلونا متمایز کند و به همراه شهر به عنوان یک واحد کلی دست یابد.بارسا به زودی باشگاه اصلی در کاتالونیا شناخته شد و با حس هویت ملی کاتالان که در حال رشد بود، متحد شد.از لس کرتس تا نیوکمپ (۱۹۵۷-۱۹۲۲)، باشگاه وارد دوره ی متفاوتش شد.کانون هوادارانش برای اولین بار ۱۰٫۰۰۰ عضو پذیرفت و این در حالی بود که فوتبال به یک پدیده تبدیل شد و شکل حرفه ای به خود گرفت؛ و این در سال هایی بود که اسطوره هایی چون آلکانتارا و سامیتیر پدید آمدند. اما به علت مشکلات اصلی و جنگ غیر نظامی و درون کشوری اسپانیا و دوران پس از جنگ، باشگاه مجبور بودتا از عهده شرایط ناخوشایند بر آید. از جمله این ناملایمتی ها، ترور رئیس باشگاه، خوزه سونیول در سال ۱۹۳۶ بود. کسی که بیش از همه شعار «ورزش و شهروندی» را رواج داده بود. اما باشگاه به بقایش ادامه داد و دوره ای از بهسازی های ورزشی و اجتماعی به شکل نیوکمپ شکل گرفت که این پیامد با آمدن لادیسلاو کوبالا که به شدت تاثیر گذار بود، مصادف شد.از تاسیس نیوکمپ تا جشن هفتاد و پنجمین سالگرد (۱۹۵۷-۱۹۷۴)، بارسا از نتایج متوسطی که به دست آورد، رنج برد اما با موجودیتی که یکپارچه شده بود و با رشد دائم اعضا و یک بهبود آهسته اما پیوسته، علیرغم بداقبالی ها، همراه بود. یک هیجان خاص که برای اولین بار در عبارت «بارسا، بیش تر از یک باشگاه» ظاهر شد، توسط مدیر باشگاه نارسیس دِ کارراس اعلام شد. انجمنی که تحت مدیریت آگوستی مونتال اداره می شد، بازیکنی را به بارسا آورد که تاریخ باشگاه را عوض کرد، یوهان کرایف.

13324443312 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )

پرداخت وجه بعد از دریافت کالا درب منزل 

قیمت : ۶۸۰۰ تومان

13276611911 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )

از جشن هفتاد و پنجمین سالگرد تا جام اروپایی (۱۹۷۴-۱۹۹۲)، باشگاه شاهد تبدیل گفتگوی باشگاه ها به دموکراسی بود. شروع مدیریت بلند مدت خوزه لوئیس نونیز، توسعه نیوکمپ در شرایط جام جهانی ۱۹۸۲ و پیروزی جام برندگان جام در سال ۱۹۷۹، یک موفقیت بزرگ نه تنها در عرصه ورزش، بلکه در در اجتماع، به همراه افزایش چشمگیر و مثال زدنی پشتیبانان بارسا، اتحاد پرچم کاتالان وبارسلونا را به اروپا نمایاند. کرایف بازگشت، این بار به عنوان مربی و چیزی را که بعد ها با نام «تیم رویایی» (Dream Team) شناخته شد، به وجود آورد که افتخار نهایی و شکوهمندش فتح جام اروپایی در ومبلی (۱۹۹۶) بود که به لطف گل معروف کومان به دست آمد.

ار ومبلی تا پاریس (۱۹۹۲-۲۰۰۶)، زمانی بود که جدیدترین پیشرفت اخیر باشگاه میان دو عدد از بزرگترین دستاوردهایش رخ داد. قهرمانی در اروپا! دوره طولانی ریاست خوزه لوئیس نونیز به پایان رسیده بود و باشگاه بهترین پتانسیلش را در طی جشن یک صد سالگی خود نشان داد. در ادامه ی مدیریت خوان گاسپارت (۲۰۰۰-۲۰۰۳)، انتخابات ژوئن ۲۰۰۳ خوان لاپورتا را به دفتر ریاست آورد وموجب گسترش اجتماعی جدیدی شد که با به دست آوردن ۱۵۰٫۰۰۰ عضو و موفقیت های بیشتر در زمین بازی از جمله دو عنوان لالیگا و بردن لیگ قهرمانان در پاریس همراه بود.

                    13324443552 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )13324443552 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )

فوق العاده شیک و زیبا

برای آقا پسرا و دختر خانم ها ی سلیقه

یک مدل فوق العاده مناسب برای دختران و پسران امروزی

پرداخت وجه بعد از دریافت کالا درب منزل 

ابهت باشگاه فوتبال بارسلونا، به همراه فاکتورهای بسیار زیاد دیگر، به وسیله ی لیست افتخارات تحسین برانگیزش تعریف شده است. تعداد کمی از باشگاه های سرتاسر دنیا، موفقیت هایی تا این حد گوناگون را به دست آورده اند. جام میان قاره ای، تنها جایزه پیروزی است که تاکنون به موزه ی باشگاه راه نیافته است؛ بنابراین دو جام اروپایی که در ومبلی (۱۹۹۲) و پاریس (۲۰۰۶) فتح شده اند، بزرگترین سربلندی و لذت باشگاه باقی مانده اند. این ها بهترین لحظات بارسا در صحنه قاره ای هستند. اما باشگاه، این افتخار را نیز به همراه خود دارد که تنها تیمی است که در تمام دوره های رقابت ها میان باشگاه هایاروپایی، از زمانی که برای اولین بار در سال ۱۹۵۵ به وجود آمده، حضور داشته است. موفقیت های زیاد بارسلونا در اروپا شامل شناخته شدن به عنوان «پادشاه جام برندگان جام»، به علت رکورد فتح این عنوان در ۴ دوره، نیز می شود.
به علاوه، اف سی بارسلونا، ۳ بار جام جوانمردی Fairs Cup ( تورنومنتی که اکنون به عنوان جام یوفا شناخته می شود) را نیز در سال های ۱۹۵۸، ۱۹۶۰ و ۱۹۶۶ کسب کرده است. در سال۱۹۷۱، بارسا جایزه ویژه برد مسابقه ای را کسب کرد که میان خودشان، به عنوان اولین پیروز این رقابت ها و لیدز یونایتد، به عنوان آخرین پیروز این رقابت ها، برگزار شد. اما بارسا نه تنها اروپا را بلکه رقابت های اسپانیایی به ویژه جام ملی (حذفی)، Copa del Rey، را که ۲۴ بار و بیشتر از سایر باشگاه ها فتح کرده اند، تحت نفوذ دارد.

لیگ اسپانیا به طور مرسوم یکی از رقابت هایی است که بردنش برای بارسا جزء سخت ترین ها به شمار می رود. اما به لطف ویژه برخی از فصل های دهه ۱۹۹۰، دهه ای که در آن ۶ قهرمانی به دست آمد و دو قهرمانی دیگر در طی دو سال، باشگاه فوتبال بارسلونا تا کنون ۱۸ بار عنوان قهرمانی لالیگا را به دست آورده است.

13324443313 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )

پرداخت وجه بعد از دریافت کالا درب منزل 

قیمت : ۶۸۰۰ تومان

13276611911 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )

قابل ست کردن با لباس های اسپرت

مکمل زیبایی و جذابیت شما

گردنبند فوق العاده زیبا

عرضه از طرف فروشگاه برمودا

13324443552 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا )مدیر فروشگاه خود از طرفداران باشگاه بارسلونا بوده و همواره سعی در عرضه ی کالاهای معرف باشگاه بارسلوناست .13324443552 گردنبند بارسلونا ( گردنبند باشگاه بارسلونا گردنبند بارسلونا فروش گردنبند بارسلونا خرید گردنبند بارسلونا خرید پستی گردنبند بارسلونا ) 

به همراه گردنبند یک عدد زنجیر تتانیوم ارسال می گردد.

 

خرید گردنبند بارسلونا – خرید اینترنتی گردنبند تیم بارسلونا که نشان گر پرچم این تیم می باشد …خرید گردنبند بارسلونا – فروشگاه …گردنبند بارسلونا. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارسا

خرید گردنبند بارسلونا – ارزون یاب

گردنبند بارسلونا + کتاب. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارساگردنبند بارسلونا : فروشگاه اینترنتی …گردنبند بارسلونا , فروشگاه اینترنتی تیناشاپ، فروش محصولات بهداشتی، زیبایی، ورزشی و لاغری …گردنبند بارسلونا , تینا شاپگردنبند بارسلونا. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارساگردنبند بارسلونا – فروشگاهی برای …گردنبند بارسلونا. گردنبند …گردنبند بارسلونا – فروشگاه نیلی …گردنبند بارسلونا . یک گردنبند فوق العاده شیک و …خرید – گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا + کتاب یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا …گردنبند بارسلونا+کتاب – دایرکتور …گردنبند بارسلونا یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا شما هم از …

واضح :: گردنبند بارسلونا

خرید اینترنتی فروش اینترنتی فروشگاه اینترنتی گردنبند بارسلونا …گردنبند بارسلوناخرید گردنبند بارسلونا – خرید اینترنتی گردنبند زیبای بارسلنا برا هواداران این …خرید گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا تقدیم به …گردنبند بارسلوناخرید اینترنتی پستی گردنبند بارسلونا پرداخت هنگام تحویلگردنبند بارسلونا – فروشگاه اینترنتی …گردنبند بارسلونا یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا تقدیم به …گردنبند بارسلونا – فروشگاه اردیبهشت …گردنبند بارسلونا . تقدیم به تمام هواداران بارسا یک گردنبند فوق العاده شیک و جدیدفروشگاه همکاران – گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا …

صفحه ۱ – گردنبند طرح بارسلونا – ارزون …

گردنبند بارسلونا یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا شما هم از …گردنبند بارسلونا – بزرگترین فروشگاه …گردنبند بارسلونا + کتاب یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا …گردنبند طرح بارسلونا – محصولات بازار …گردنبند بارسلونا + کتاب یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا …گردنبند طرح بارسلوناابهت باشگاه فوتبال بارسلونا، به همراه فاکتورهای بسیار زیاد دیگر، به وسیله ی لیست افتخارات …خرید اینترنتی گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا توضیحات …گردنبند بارسلوناگردنبند شیک بارسا,گردنبند زیبای تیم بارسلونا,گردنبند جدید بارسلونا,گردنبند پرطرفدار …گردنبند بارسلوناخرید گردنبند بارسلونا – خرید اینترنتی گردنبند تیم محبوب بارسلونا – با قیمت باورنکردنی و …

خرید گردنبند بارسلونا

قیمت گردنبند بارسلونا,ارزان ترین گردنبند بارسلونا,ارزان ترین سایت گردنبند بارسلونا,ارزان …گردنبند بارسلونا – لیمو دانلود,فروش گردنبند بارسلونا … گردنبند بارسلونا . تقدیم به تمام هواداران بارسافروش گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا . تقدیم به تمام هواداران بارسا یک گردنبند فوق العاده شیک و جدیدفروشگاه خرید ۰۰۹۸ – گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا + کتاب. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارساگردنبند بارسلونا – فروش اینترنتی …خرید اینترنتی گردنبند بارسلونا – … گردنبند بارسلونا+زنجیر استیل: دسته زیور آلات زیردسته مدالخرید اینترنتی گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا – فروشگاه اینترنتی خرید اینترنتیگردنبند بارسلوناستارگان تیم فوتبال بارسلونا. گردنبند استیل باشگاه بارسلونا …

نتایج جستجو بارسلونا

» گردنبند بارسلونا+زنجیر استیل . فوق العاده شیک و …گردنبند بارسلونا+زنجیر استیلگردنبند بارسلونا. گردنبند بارسلونا + زنجیر …بارسلونادوربین مینی دی وی مدل ۵۲S; ساعت ck طرح LOVE (اصلی و اورجینال) ساعت فیروزه ای CK طرح آنجلاتات شاپ – گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا + کتاب یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا شما …بارسلونا | تزئیناتگردنبند بارسلونا ،زیباترین گردنبند،گردنبند مد روز،گردنبند ناز،گردنبند محشر،گردنبند فوق …گردنبند بارسلونا ،زیباترین گردنبند …گردنبند بارسلونا شماره محصول : ۳۰۴ قیمت : ۶,۹۰۰تومان . توضیحات کامل در مورد این محصولخرید گردنبند محبوب بارسلونا/شیک و …گردنبند بارسلونا + کتاب. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارسا

گردنبند بارسلونا : شیکا

توضیحات: گردنبند بارسلونا + کتاب یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام …گردنبند | فروشگاهخرید گردنبند بارسلونا+زنجیر استیل … گردنبند بارسلونا+زنجیر استیل. دسته زیور آلات زیردسته …گردنبند بارسلونا+زنجیر استیل | آموزشHamkaran.biz | فروشگاه اینترنتی همکاران گردنبند بارسلونا گردنبند بارسلوناگردنبند بارسلونا – ۶,۹۰۰تومانگردنبند بارسلونا + کتاب یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا شما …بارسلونا | پوشاکپست های برچسب خورده “خرید گردنبند بارسلونا” خرید اویز ماه تولد …خرید گردنبند بارسلونا | فروش انلاینگردنبند بارسلونا + کتاب. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارساگردنبند بارسلوناخرید پستی گردنبند بارسلونا+زنجیر استیل | مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر در مورد گردنبند …

خرید گردنبند بارسلونا+زنجیر استیل …

خرید اینترنتی :: سفارش و خرید پستی … گردنبند بارسلونا + کتاب. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدیدخرید اینترنتی گردنبند بارسلوناگردنبند استیل باشگاه بارسلونا اسپانیا.(مدال وزنجیر) رنگ ثابت. قیمت: ۱۰,۵۰۰ تومان روش خرید: برای …خرید اینترنتی گردنبند استیل بارسلوناگردنبند بارسلونا + کتاب. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارساخرید اینترنتی گردنبند بارسلونا با …گردنبند بارسلونا + کتاب. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارساگردنبند بارسلونا : فروشیهابرای آقا پسرا و دختر خانم ها ی سلیقه… گردنبند بارسلونا+زنجیر استیل. فوق العاده شیک و …گردنبند بارسلونا+زنجیر استیلمطمئن ترین خرید اینترنتی … توضیحات کامل در مورد این محصول گردنبند بارسلونامطمئن ترین خرید اینترنتی – گردنبند …گردنبند بارسلونا فروشگاه,
        خرید گردنبند بارسلونا,
        خرید گردنبند بارسلونا فروشگاه,
        گردنبند بارسلونا خرید,
        خرید گردنبند بارسلونا خرید,
        گردنبند بارسلونا ارزون,
        خرید گردنبند بارسلونا ارزون,
        گردنبند بارسلونا کتاب,
        گردنبند بارسلونا فروشگاهی,
        گردنبند بارسلونا دایرکتور,
        واضح گردنبند بارسلونا,
        گردنبند بارسلونا یک,
        اینترنتی گردنبند بارسلونا,
        گردنبند بارسلونا یک,
        گردنبند بارسلونا پرداخت,
        پستی گردنبند بارسلونا,
        پستی گردنبند بارسلونا پرداخت,
        همکاران گردنبند بارسلونا,
        گردنبند بارسلونا بزرگترین,
        گردنبند بارسلونا توضیحات,
        گردنبند بارسلونا لیمو,
        قیمت گردنبند بارسلونا,
        ترین گردنبند بارسلونا,
        سایت گردنبند بارسلونا,
        فروش گردنبند بارسلونا,
        ۰۰۹۸ گردنبند بارسلونا,
        گردنبند بارسلونا فروش,
        گردنبند بارسلونا استیل,
        گردنبند بارسلونا زنجیر,
        شاپ گردنبند بارسلونا,
        گردنبند بارسلونا کتاب,
        گردنبند بارسلونا ،زیباترین,
        گردنبند بارسلونا شماره,
        گردنبند بارسلونا شیکا,
        توضیحات گردنبند بارسلونا,
        توضیحات گردنبند بارسلونا کتاب,
        خرید گردنبند بارسلونا استیل,
        خرید گردنبند بارسلونا فروش,
        خرید گردنبند بارسلونا,
        خرید گردنبند بارسلونا خرید,
        گردنبند بارسلونا استیل,
        خرید گردنبند بارسلونا استیل,
        پستی گردنبند بارسلونا استیل,
        اینترنتی گردنبند بارسلونا,
        گردنبند بارسلونا با,
        اینترنتی گردنبند بارسلونا با,
        گردنبند بارسلونا فروشیها,
        محصول گردنبند بارسلونا,
       

 1. خرید گردنبند بارسلونا – فروشگاه …

  خرید گردنبند بارسلونا – خرید اینترنتی گردنبند تیم بارسلونا که نشان گر پرچم این تیم می باشد …
 2. خرید گردنبند بارسلونا – ارزون یاب

  گردنبند بارسلونا. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارسا
 3. گردنبند بارسلونا : فروشگاه اینترنتی …

  گردنبند بارسلونا + کتاب. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارسا
 4. گردنبند بارسلونا , تینا شاپ

  گردنبند بارسلونا , فروشگاه اینترنتی تیناشاپ، فروش محصولات بهداشتی، زیبایی، ورزشی و لاغری …
 5. گردنبند بارسلونا – فروشگاهی برای …

  گردنبند بارسلونا. یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید. تقدیم به تمام هواداران بارسا
 6. گردنبند بارسلونا – فروشگاه نیلی …

  گردنبند بارسلونا. گردنبند …
 7. خرید – گردنبند بارسلونا

  گردنبند بارسلونا . یک گردنبند فوق العاده شیک و …
 8. گردنبند بارسلونا+کتاب – دایرکتور …

  گردنبند بارسلونا + کتاب یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا …
 9. واضح :: گردنبند بارسلونا

  گردنبند بارسلونا یک گردنبند فوق العاده شیک و جدید تقدیم به تمام هواداران بارسا شما هم از …
 10. گردنبند بارسلونا

  خرید اینترنتی فروش اینترنتی فروشگاه اینترنتی گردنبند بارسلونا …

شما میتوانید در فرم ثبت سفارش نوع ارسال را با توجه به نیاز خود تعیین کنید . پیشنهاد ما ارسال سفارشی است .
پست سفارشی
زمان رسیدن کالا با ارسال سفارشی بین 5 تا 7 روز کاری خواهد بود ولی هزینه ان نصف پیشتاز است .
پست پیشتاز
زمان رسیدن کالا با ارسال پیشتاز بین 2 تا 5 روز کاری خواهد بود ولی هزینه ان نسبت به سفارشی بیشتر است .
قیمت : 68000 تومان
خرید پستی

طراحی شده توسط : میهن وی